"УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ"

Профспілковий комітет

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія»

Колектив профкому

Борисова Зінаїда Олексіївна

Голова первинної профспілкової організації Вищого навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія», доцент


Микитенко Андрій Олегович

Заступник голови


Литвиненко Микола Іванович

Заступник голови


Полянська Валентина Миколаївна

Голова профбюро медичного факультету №1, №2, доцент


Кузь Гельфіра Маліківна

Голова профбюро стоматологічного факультету і факультету підготовки іноземних студентів, доцент


Піскун Ольга Олексіївна

Голова профбюро адміністративно-господорської частини


Прилуцька Наталія Іванівна

Секретар


Постійнодіючі комісії первинної профспілкової організації
Вищого державного навчального закладу України
«Українська медична стоматологічна академія»

Голова профкому

Борисова З.О – доцент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб

Заступники голови профкому

1.Микитенко А.О. – викладач кафедри медичної, біоорганічної та біологічної хімії

2.Литвиненко М.І. – інспектор мобілізаційного сектору

Комісія з питань організаційної роботи

1.Кузь Г.М. – доцент кафедри ортопедичної стоматології, голова профбюро стоматологічного факультету

2.Полянська В.П. - доцент кафедри мікробіології, голова профбюро медичного факультету

3.Піскун О.О. – комендант адміністративного корпусу, голова бюро АГЧ

4.Прилуцька Н.І. -  головний бібліотекар, голова профбюро бібліотеки

Комісія з питань медичного обслуговування та громадського харчування

1.Козак В.М. – зав. оздоровпунктом

2.Косарь Л. М. – ст. лаборант кафедри хірургічної стоматології

3.Трибрат Т.А. – доцент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб

4.Просандєєва О.М. – ст. лаборант кафедри мед. біології

Комісія з житлово-побутових питань

1.Лучицька Н.О. – провідний бібліотекар

2.Піскун О.О. – комендант адміністративного корпусу, голова бюро АГЧ

3.Соколова Н.А. – асистент кафедри хірургічної стоматології

Комісія з питань розвитку молодіжного самоврядування

1.Дубровіна О.В. – доцент кафедри дитячої хірургічної стоматології з пропедевтикою хірургічної стоматології

2.Нечепаєва Л.В. – заступник декана стоматологічного факультету з виховної роботи

3.Ющенко Ю.П. – заступник декана медичного факультету, відповідальний за виховну роботу на факультеті

4.Половик О.Ю. – заступник декана факультету підготовки іноземних студентів,

5.Табель І.С. – художній керівник відділу культурно-освітньої діяльності.

6.Пікуль О.Ю. – голова Студентського профкому, студент 4 курсу медичного факультету №2

7.Щербина О. І. – голова Студентського парламенту, студентка 4 курсу стоматологічного факультету

Комісія з питань культурно-масової, спортивної роботи та оздоровлення

1.Сидоренко Л.В. – художній керівник відділу культурно-освітньої діяльності

2.Масягін В.П. – начальник спортивного комплексу

3.Гресь Н.П. – методист відділу культурно-освітньої діяльності

Комісія з питань рівності прав жінок і чоловіків. Жіноча рада

1.Боровик О.Б. – директор бібліотеки

2.Хавалкіна Л.М. – асистент кафедри післядипломної освіти лікарів-стоматологів

Комісія з питань охорони праці та техніки безпеки

1.Бєляєва С.А. – інженер з охорони праці та ТБ

2.Шкурупій О.А. – асистент кафедри хірургії №2

Секретар

Прилуцька Н.І. – головний бібліотекар